مهد بین المللی زبان نسل نو

در تعاریف جهانی آموزش، کلیه آموزشهای رسمی از سن نوپایی (Toddling) تا قبل از ورود به مقطع دبستان (Primary)، آموزشهای پیش دبستانی (Pre-school) نامیده می شوند.

اطلاعات بیشتر

مهد بین المللی زبان نسل نو

در تعاریف جهانی آموزش، کلیه آموزشهای رسمی از سن نوپایی (Toddling) تا قبل از ورود به مقطع دبستان (Primary)، آموزشهای پیش دبستانی (Pre-school) نامیده می شوند. این آموزشها از زمانی آغاز می شوند که فراگیر در سنین نو پایی (3 الی 5 سال) قرار می گیرد و آمادگی پذیرش مطالب آکادمیک متناسب با سن خود را داشته باشد.

در مهد بین المللی، نگرش ما به آموزش امری جدی است که رشد ذهنی، اجتماعی، عاطفی، حرکتی و جسمی فراگیران را شکوفا می کند. در این برنامه کلیه آموزشها به زبان انگلیسی می باشند. لذا والدینی که علاقه مند هستند تا فرزندشان با مطالب و منابع مهدهای بین المللی با مفاهیم ریاضی، علوم، داستان و شعر،یوگا، آشپزی، هنر و موسیقی به زبان انگلیسی آشنا شوند می توانند در این برنامه ثبت نام نمایند. در عین حال فراگیران در پایان این مقطع علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی می توانند در آزمون ورودی پایه اول دبستان مدارس آموزش و پرورش نیز موفق باشند. این دوره ها بر اساس سرفصل مهدهای بین المللی (International Nursery Curriculum) برگزار می شوند. 

در مهد بین المللی فراگیران سنین 3 تا 5 سال، در 2 تایم از ساعت 9 صبح الی 13 بعدازظهر و در تایم بعد از ظهر از ساعت 13:15 الی 16:45  همگام با فراگیری زبان انگلیسی از طریق بازی، شعر و نمایش موضوعات درسی مراکز آموزشی بین المللی  را با رویکردی کودکانه و دوست داشتنی کاملا به زبان انگلیسی به طور تخصصی با مربیان متخصص هر مهارت فرا می گیرند. فراگیران در هر روز ساعتی را در اتاق شادی سرگرم فعالیت های جذاب کودکانه (Happy Hour) هستند که رشد ذهنی شناختی، جسمی حرکتی و عاطفی اجتماعی آنها را تعالی می بخشد.

اطلاعات بیشتر

مربیان خانه زبان نسل نو

ما معتقدیم که تنها مربیان کار آزموده و شایسته خانه زبان نسل نو می توانند فرزندان شما را برای نیل به اهداف تعیین شده هدایت و تشویق کنند. مربیان نسل نوعلاوه بر داشتن تخصص و دانش بالا در زمینه آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان، عشق، علاقه و مهارت بالایی در ایجاد ارتباطی موثر و سازنده با فرزندان شما دارند.

مربیان خانه زبان نسل نو توانایی های طبیعی و ذاتی فرزندان شما را از طریق بازی کردن پیدا می کنند.

در حقیقت، بازی کردن علاقه فرزندان شما را به فراگیری افزايش مي دهد و درک وسیع تری از جهان به آنان می دهد. بازی کردن پرورش قدرت تخیل و خلاقیت فرزندان شما را تضمین می کند و خود باوری و اعتماد به نفس ویژه ای به آنان می بخشد.

بدین منظور مربیان خانه زبان نسل نو به طور منظم در جلسات و کارگاه های آموزشی و باز آموزی شرکت می کنند تا همواره با دانش روز به کار خود ادامه دهند .

چنانچه شما نیز علاوه بر دانش و تسلط زبانی، به آموزش کودکان و خردسالان علاقه مند هستید می توانید پس از طی مراحل ذیل به جمع مربیان خانه زبان نسل نو بپیوندید.

– شرکت در آزمون توانش زبانی و نگرش به کودک

– شرکت در مصاحبه اولیه

– شرکت در دوره تربیت مربی خردسال و کودک

– بازدید از کلاسهای خانه زبان نسل نو و ارائه گزارش تحلیلی توصیفی

– شرکت در مصاحبه و آزمون شفاهی پایان دوره

– تدریس عملی آزمایشی

اطلاعات بیشتر
321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 فراگیر
28 مدرس دوره