قیمت رایگان!

ویژگی های دوره
group
8 دانشجو
language
زبان: فارسی
access_time
7 ساعت ویدئوی آموزشی
playlist_add_check
11 مبحث
spellcheck
سطح مطالعه: متوسط
terrain
گواهی پایان دوره

آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای VIP  خانه زبان نسل نو یک روش غیرمستقیم و بازی محور آموزش زبان است، که در آن کودکان 3 تا 6سال به صورت تخصصی در محیطی شبیه خانه اما بصورت کاملا انگلیسی قرار گرفته و با آموزش غیر مستقیم در تمام مفاهیم و موضوعات مورد نیاز به صورت ناخوداگاه و تدریجی به زبان انگلیسی تسلط پیدا میکنند. تمامی مفاهیم در قالب فعالیت های کودکانه از قبیل بازی های سنتی و الکترونیکی،شعر و موسیقی، داستان،نمایش، کارتون وسایل کمک آموزشی همگی به زبان انگلیسی به کودک منتقل شده و درحافظه بلند مدت او ثبت خواهند شد.

در این سیستم خبری از ماژیک و وایت برد یا حتی کتاب آموزشی نیست.کودک نیز اجباری برای گوش دادن به مربی خود ندارد و از آنجا که به جای یک مربی دو مربی انگلیسی زبان در فضا وجود دارد او می تواند با هر کدام از مربی ها ارتباط برقرار نماید و به آموزش غیر مستقیم ادامه دهد.بنابراین کودک با حضور در فضای ویژه آموزشی کودکانه و تحت تعلیمات غیر مستقیم و بدون کتاب مربیان در حالیکه کاملا آزاد ومشغول بازی است، بدون اینکه متوجه باشد در جریان فرایند آموزش قرار گرفته و در مدت زمان کوتاهی قادر خواهد بود جملاتی که هرگز مستقیما آموزش ندیده را به انگلیسی صحبت کرده و یک محیط اجتماعی  را به زبان انگلیسی تجربه کند.

جالب اینکه در این روش ترم بندی وجود نداشته و از آنجا که محیط کاملا مشابه تجربه کودک در خانه طراحی شده، هر کودک جدید الورودی به سادگی میتواند به گروه قبلی ملحق شود. ظرفیت محدود پذیرش و فضای آموزشی مناسب و همچنین حضوردو مربی در یک فضا که تمام ارتباط آنها با زبان انگلیسی انجام میگیرد به غنای زبانی فضا افزوده و باعث می شود کودک ورودی زبانی بیشتری را دریافت کند. لازم به ذکر است در این دوره ها یک ساعت هم هنر و موسیقی به کودکان آموزش داده خواهد شد.

خانه زبان نسل نو با افتخار به عنوان اولین مرکز آموزش غیر مستقیم کودک در استان خوزستان به فرزند شما این امکان را خواهد داد که زبان دوم را همچون زبان مادری فراگیرد.

chat_bubble_outlineنظرات

متوسط امتیازات

5
5.00 1 رای
رایگان!
1 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای کلاسهای vip

  1. شوان برگ

    واقعا دیزاینر حرفه ای هستاین دوره رو پیشنهاد می کنم.

    پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *